a

8:00 - 19:00

info@iran-factorerasmi.com

تماس برای مشاوره رایگان 09129244398

جستجو
فهرست

از چه زمان صدور فاکتور رسمی الزامی شد؟

فاکتور رسمی

همانطور که می دانید فاکتور رسمی فاکتوری است که می تون از آن به عنوان سند و مدرکی برای خرید و فروش محصولات و خدمات مورد نظر استفاده کرد. در مقالات قبل شما را با فواید دریافت فاکتور رسمی و همچنین فرق بین فاکتور رسمی با فاکتور غیر رسمی و فاکتور رسمی و پیگیری شکایات آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد فاکتور رسمی اطلاعات بیشتری به دست آورید.

همانگونه که می دانید هزینه و مخارج کشور از مالیاتی که افراد می پردازند به دست می آید. به همین خاطر است که دولت بر دریافت مالیات از مراکز تجاری و اداری بسیار تمرکز کرده است. همانطور که می دانید برای خارج کردن کشورمان از وابستگی های نفتی لازم است تا با ارائه فاکتور رسمی مورد تایید سازمان امور دارایی مالیات های مورد نظر را پرداخت کنید. البته این مالیات ها بسیار سنگین است به همیخ خاطر می توانید با استفاده از خدمات حسابداری ایران فاکتور بسیاری از هزینه ها و مالیات های خود را با صدور فاکتور رسمی معتبر کاهش دهید تا بسیاری از مخارجتان را کاهش پیدا کند. از تاریخ 1/10/1396 صدور فاکتور رسمی و ارائه آن به خریدار الزامی شده است.

صدور فاکتور رسمی معتبر قواعد و مقرراتی دارد که
هر مرکز حسابداری قادر به صدور فاکتور رسمی معتبر نیست. بهتر است تا قبل از اعتماد
به مراکز ارائه فاکتور رسمی از نحوه کارکرد آن ها اطلاع پیدا کنید سپس فاکتور مورد
نظرتان را صادر کنید. صادر کردن فاکتور رسمی باید طبق مشخصات فاکتور رسمی مورد
تایید اداره امور دارایی چاپ شود و نکات مهم در مورد آن مد نظر گرفته شود. اگر در
صدور فاکتور رسمی مشکلی به وجود آید به طبع دچار جریمه های مالیاتی خواهید شد.

برای اطلاع از قیمت صدور فاکتور رسمی می توانید با کارشناسان ما در ایران فاکتور در تماس باشید و در این زمینه اطلاعات لازم را به دست آورید و مشاوره بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید