a

8:00 - 19:00

info@iran-factorerasmi.com

تماس برای مشاوره رایگان 09129244398

جستجو
فهرست

فاکتور رسمی چیست؟ | نکات مهم صدور فاکتور

فاکتور رسمی

آیا می دانید به چه فاکتوری فاکتور رسمی می گویند؟ چه فاکتور هایی می تواند به عنوان فاکتور های رسمی مورد استفاده قرار گیرد؟

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و نکات مهم در مورد فاکتور رسمی آشنا کردیم و اطلاعاتی در خصوص صدور فاکتور معتبر در اختیارتان قرار دادیم.. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

فاکتور

فاکتور رسمی چیست؟

  • به فاکتوری که مورد تایید اداره امور دارایی باشد فاکتور رسمی می گویند. در این نوع فاکتور ها تمامی اطلاعات مربوط به فروشنده و خریدار و همچنین تمامی مشخصات خدمات و یا کالای ارائه شده درج شده است. این نوع فاکتور ها دارای مشخصات و ویژگی های مخصوص به خود هستند که قبل تر به آن ها پرداختیم اما یکی از مهم ترین مشخصات این نوع فاکتور ها در مورد چاپ فاکتور است که شماره سریال در این نوع چاپ به رنگ قرمز نوشته شده و کمی هم برجستگی دارد تا از سایر شماره ها به راحتی متمایز گردد.
  • یکی از برترین شرکت هایی که می تواند در زمینه صدور فاکتور شما را همراهی کند شرکت ایران فاکتور رسمی می باشد که با سابقه ایی طولانی در این زمینه آماده ارائه بهترین خدمات مالی حسابداری به شما عزیزان می باشد.
  • شما می توانید برخی از فاکتور ها را با استفاده از نرم افزار های حسابداری چاپ کنید. به همین خاطر این مجموعه می تواند شما را در این زمینه همراهی کرده و بهترین خدمات مربوطه را به شما ارائه کند.
  • استفاده از نرم افزار های حسابداری معتبر می تواند این نوع فاکتور های را دارای اعتبار نماید.
  • یکی از سوالاتی که ممکن است برای متقاضیان پیش بیاید این است که آیا عکس از فاکتور رسمی را هم می توان مورد تایید اداره مالیاتی قرار داد. در اینجا باید ذکر کنیم که تنها برچه چاپ شده و دارای مشخصات کامل مورد تایید قرار می گیرد.

برای تهیه فاکتور رسمی معتبر با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید