a

8:00 - 19:00

info@iran-factorerasmi.com

تماس برای مشاوره رایگان 09129244398

جستجو
فهرست

فواید دریافت فاکتو رسمی

فاکتور رسمی

ارائه فاکتور رسمی چه خدماتی را برای شما به وجود می آورد؟

همانطور که می دانید فاکتور رسمی، فاکتور و سندی است که بین فروشنده و خریدار مورد استفاده قرار می گیرد و از آن به عنوان سندی برای ارائه بهتر خدمات با درج مشخصات محصول و همچنین قیمت محصولات است. همانطور که قبلا هم گفتیم به فاکتوری می توان فاکتور رسمی گفت که مورد تایید امور دارایی قرار گرفته باشد. در مقالات قبل شما را با همه چیز در مورد فاکتور رسمی و فرق بین فاکتور رسمی و فاکتور غیر رسمی و همچنین پیگیری شکایات با استفاده از فاکتور رسمی آشنا کردیم.

در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که با ارائه فاکتور رسمی از چه خدمات دیگری بهره مند خواهید شد.

می توانید علاوه بر اخذ فاکتور رسمی کد اقتصادی و همچنین گواهی ارزش افزوده از کارخانه ها و تولیدی های مورد تایید اداره دارایی را نیز از ایران فاکتور رسمی بخواهید تا با ارائه فاکتور های مورد نیاز شما از دریافت آن ها به صورت تضمینی اطمینان حاصل کنید.

همچنین به غیر از صدور فاکتور رسمی می توانید از سایر خدمات این مرکز نیز استفاده کنید. برخی از خدمات شامل:

  • صدور فاکتور خرید معتبر
  • ارائه کد اقتصادی همراه با معاملات فصلی
  • صدور پیش فاکتور
  • صدور و فروش فاکتور رسمی از مراکز فروش واقعی و همچنین کارخانه ها و تولیدی های معتبر
  • فروش کد اقتصادی

همانطور که می دانید ارائه فاکتور رسمی ربطی به بزرگی با کوچکی واحئ مربوطه ندارد و اراد باید با هر نوع تجارتی که دارند فاکتور رسمی مورد تایید دارایی را تهیه و در صورت لزوم ارائه نمایند. لازم به ذکر است که فروشنده و یا ارائه دهنده خدمات باید در صورت در خواست فاکتور رسمی را ارائه نماید وگر نه در غیر این صورت موظف به پرداخت جریمه خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید