a

8:00 - 19:00

info@iran-factorerasmi.com

تماس برای مشاوره رایگان 09129244398

جستجو
فهرست

دریافت کد اقتصادی | کد اقتصادی چیست

فاکتور رسمی معتبر

آیا با نحوه صدور فاکتور رسمی آشنایی دارید؟ برای صدور فاکتور رسمی بهتر است تا با مشخصات فاکتور رسمی آشنایی پیدا کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد فاکتور رسمی اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.

همانطور که می دانید صدور فاکتور رسمی بسیار ضروری است و اگر خریدار از شما در خواست صدور فاکتور رسمی کند و شما این کار را انجام ندهید باید جریمه پرداخت کنید.

در مقالات قبل شما را با تاریخ صدور فاکتور رسمی، فواید دریافت فاکتور رسمی و همچنین همه چیز در مورد فاکتور رسمی آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد صدور فاکتور رسمی و همچنین دریافت کد افتصادی اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهیم.

همانطور که قبلا هم گفتیم با استفاده از خدملت مالی حسابداری ایران فاکتور رسمی می توانید فاکتور رسمی مورد نیاز خود را صادر کنید و از پرداخت مالیات های سنگین جلوگیری کنید.

مراحل اخذ کد اقتصادی

هر شخص حقوقی و یا حقیقی برای بررسی میزان مالیات پرداختی باید کد اقتصادی را دریافت نماید. همانطور که می دانید می توانید برای دریافت کد اقتصادی با کارشناسان ما در تماس باشید.

مراحل دریافت کد اقتصادی:

مرحله اول: تشکیل پرونده مالیاتی

مراحل تشکیل پرونده:

  • تشکیل پرونده جهت مالیات عملکرد

  • تشخیص حوزه مالیاتی و ممیز با توجه با آدرس

  • پیش ثبت نام و تشخیص ارزش و تحویل مدارک

مرحله دوم: تعیین حوزه مالیاتی

مرحله سوم: تهیه مدارک مورد نیاز

با دریافت کد اقتصادی می توانید گرید شرکت خود را بالا ببرید. افرادی که کد اقتصادی ندارند شرکت آن ها هیچ گریدی ندارد و نمی توانند در رتبه بندی شرکت کنند. به همین خاطر از اعتبار کمتری برخوردار خواهند بود.

همانطور که حدس می زنید تکیه ها، حسینیه ها و مساجد لازم نیست تا کد اقتصادی دریافت کنند.

برای دریافت فاکتور رسمی با مناسب ترین قیمت و معتبر ترین انواع فاکتور رسمی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید