a

8:00 - 19:00

info@iran-factorerasmi.com

تماس برای مشاوره رایگان 09129244398

جستجو
فهرست

ویژگی های فاکتور رسمی | نحوه صدور فاکتور رسمی

فاکتور رسمی

همانطور که می دانید فاکتور رسمی مورد تایید اداره امور دارایی باید دارای مهر تاییدیه اداره امور دارایی باشد. هر واحد تجاری چه کوچک باشد و چه بزرگ حتما باید با ارائه فاکتور رسمی به مشتری در روشن سازی محصولات و همچنین خدماتی که انجام می دهد اقدام نماید.

مشخصات کلی فاکتور رسمی مورد تایید اداره امور دارایی

در مطالب قبلی شما را با برخی از اطلاعات مهم در مورد فاکتور رسمی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا با فاکتور هایی که می توانند تاییدیه اداره امور دارایی را بگیرند آشنا شوید.

نوع کاغذ این نوع فاکتور ها باید اندونزی 80 گرمی و یا کاغذ تحریر 60 گرمی باشد. کلیه افراد حقیقی و حقوقی باید از این نوع کاغذ ها برای چاپ فاکتور های رسمی استفاده کنند.

یکی دیگر از مواردی که در مورد این نوع فاکتور ها باید مورد توجه قرار گیرد تعداد برگه هایی است که این فاکتور ها دارا هستند.
معمولا فاکتور های رسمی دارای 2 و یا 3 برگ می باشند.

نوع چاپ این نوع فاکتور ها می تواند چاپ دیجیتالی و یا دستی باشد.

صدور فاکتور

فاکتور های رسمی می توانند به صورت ماشینی نیز چاپ شوند. کافی است تا برخی از مشخصات ضروری در این فاکتور ها رعایت گردد تا افراد بتوانند از پرداخت مالیات های سنگین در امان بمانند.

یکی دیگر از مشخصاتی که این گونه فاکتور ها داراند شماره سریال بالای صفحه با چاپ ملخی و یا افست می باشد که باید برجسته و به رنگ قرمز باشد.

هر فروشنده و ارائه دهنده خدمات لام است تا در صورت درخواست مشتری فاکتور های رسمی مربوط به کالا و خدماتی که ارائه شده است را نشان دهد.

آیا می دانید در فاکتور های رسمی چه مواردی قید می شود؟

در این نوع فاکتور ها معمولا مشخصات کامل خدمات ارائه شده به همراه قیمت و همچنین مشخصات محصول با قیمت دقیق آن همراه با امضای دو طرف قرار داد درج شده است.

برای تهیه فاکتور رسمی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید