a

8:00 - 19:00

info@iran-factorerasmi.com

تماس برای مشاوره رایگان 09129244398

جستجو
فهرست

فاکتور رسمی مورد تایید دارایی | فاکتور رسمی معتبر سازمان امور مالیاتی

فاکتور رسمی

به فاکتوری که صدور آن برای واحد های تجاری واجب باشد فاکتور رسمی می گویند. در مقالات قبل شما را با مشخصات فاکتور رسمی آشنا کردیم.

و در مورد فواید دریافت کد اقتصادی، و همچنین زمان صدور فاکتور رسمی اطلاعات جامع و کاملی را در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد فاکتور رسمی و همچنین مشخصات مربوط به آن اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهیم.

فاکتوری مورد تایید اداره امور دارایی قرار میگیرد که مشخصات آن به درستی درج شده باشد و نکات لازم را رعایت کرده باشد. فاکتور رسمی می تواند دو برگی و یا سه برگی باشد. سایز کاغذ ها معمولا A4 و یا A5 است.

یکی از نکاتی که در هنگام صدور فاکتور رسمی باید مورد توجه قرار گیرد نحوه درج شماره سریال فاکتور رسمی است. چاپ شماره سریال فاکتور رسمی بسیار مهم است. باید چاپ شماره سریال با رنگ قرمز و همچنین به صورت برجسته انجام شود. همچنین نوع این چاپ چاپ افست و یا ملخی است.

همانطور که می دانید گرفتن کد اقتصادی در سطح و رتبه واحد شما بسیار تاثیر گذار است و با دریافت کد اقتصادی و همچنین فاکتور رسمی می توانید اعتبار کافی را به دست آورید. در این مقاله می خواهیم بدانیم که آیا چطور می توانیم بدون دریافت کد اقتصادی فاکتور رسمی مورد تایید اداره امور دارایی بگیریم؟

افرادی که کد اقتصادی ندارند می توانند با ثبت نام در در نظام مالیاتی روند مربوطه را طی کنند و طبق مقررات ماده ۱۶۹ تا زمان صدور فاکتور رسمی معتبر افراد می توانند از کد ملی خود به عنوان کد اقتصادی استفاده کنند.

تمامی واحد های تجاری موظف به دریافت کد اقتصادی برای فاکتور رسمی خود هستند البته برخی از مکان ها از جمله حسینیه ها و تکیه ها نیازی به دریافت کد اقتصادی ندارند.

همانطور که می دانید شرکت حسابداری ایران فاکتور رسمی ارائه دهنده بهترین و معتبر ترین فاکتور رسمی مورد تایید اداره امور دارایی است.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید