a

8:00 - 19:00

info@iran-factorerasmi.com

تماس برای مشاوره رایگان 09129244398

جستجو
فهرست

فاکتور رسمی و پیگیری شکایات

فاکتور رسمی

آیا می دانید فاکتور رسمی چیست و چه کاربرد هایی دارد؟ در مقالات قبل اطلاعاتی در مورد فاکتور رسمی و همچنین تعریف فاکتور رسمی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد استفاده از فاکتور رسمی برای پیگیری شکایات به دست آورید.

آیا می دانید با استفاده از فاکتور رسمی می توانید از طرف قرار دادتان شکایت کنید؟ و خیلی راحت شکایات خود را با استفاده از فاکتور رسمی پیگیری کنید؟ همانطور که می دانید فاکتور رسمی سندی است که در آن اطلاعات محصول به خوبی درج شده است. در حقیقت فاکتور رسمی به عنوان پل ارتباطی است بین فروشنده و خریدار که با استفاده از آن می توانند خرید و فروش خود را انجام دهند.

آیا می دانید با صدور فاکتور رسمی اطمینان و اعتبار بین فروشنده و خریدار بیشتر می شود؟ همانطور که میدانید در شرکت ها و فروشگاه ها از فاکتور رسمی استفاده می شود.

اگر می خواهید از فاکتوری به عنوان فاکتور رسمی استفاده کنید و همچنین قصد انجام فعالیت های تجاری را دارید حتما باید با ویژگی های فاکتور رسمی آگاهی داشته باشید. چرا که اگر در این مورد آگاهی لازم را نداشته باشید نمی توانید کارهای تجاری خود را به درستی انجام دهید.

آیا می دانید در فاکتور رسمی چه مواردی باید ذکر شود؟

مهر و امضای فروشنده و خریدار

شرایط فروش

تاریخ و شماره سریال فاکتور

اطلاعات فروشنده و خریدار

جزئیات مورد معامله

در فاکتور رسمی حتما باید قیمت محصول ذکر شود. اگر خریداری هنگام خرید محصئلات از فروشنده تقاضای فاکتور رسمی کند و فروشنده از این کار خود داری کند امکان جریمه شدن او وجود دارد.

اتحادیه پیگیری شکایات اعلام کرده است که خرید کالا ها و محصولات IT را نباید بدون فاکتور رسمی انجام داد، و همچنین در فاکتور رسمی باید حتما مشخصات کامل فروشنده و خریدار قید شود.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید